Webborsam Giriş

TradingView

TradingView

Webborsam işlem platformu üzerinde TradingView gelişmiş Hisse Senedi teknik analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Takip ettiğiniz hisse senedi için fiyat penceresinde, hisse senedi üzerinde sağ tıklayarak teknik analiz yapmaya başlayabilirsiniz.

TradingView, dünya çapında 60 Milyondan fazla yatırımcı tarafından küresel piyasalardaki fırsatları tespit etmek için kullanılan bir grafik platformudur. Platform yüzlerce yerleşik gösterge ve strateji, akıllı çizim araçları ve en popüler işlem konseptlerini kapsayan derinlemesine piyasa analizi için araçlar sunar. Fiyatlandırma verilerinin tarihsel olarak nasıl geliştiğini izlemenizi sağlar. İşlem alarmları çok çeşitli, esnek ve kullanımı kolay araçlardır.

 Ekonomik Takvim özelliği, faiz kararları ve İstihdam verileri açıklamaları gibi önemli ekonomik olayları yatırımcılara sunar. Böylece yatırımcılar önemli verilerin piyasalardaki etkilerini takip edebilir. Bu özellik, ekonomik verilerin finansal piyasalar üzerindeki etkilerini anlamak isteyen profesyonellere büyük kolaylık sağlar.

TradingView Platform Özellikleri

  • Hem masaüstü hem mobil uyumlu
  • Tüm analizler bir yerde
  • Alarmlar ve Al/Sat Bildirimleri
  • Yüzlerce yerleşik gösterge ve strateji, akıllı çizim araçları

TradingView hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.